Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Region
eu: Atal

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: General
eu: Orokorra

en: Clear cache
eu: Cache-ak hustu
