Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Region
fa: ناحیه

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: General
fa: عمومی

en: Clear cache
fa: پاکسازی حافظه موقت

en: City
fa: شهر
