Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Region
fi: Alue

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Clear cache
fi: Puhdista välimuisti

en: City
fi: Kaupunki
