Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Region
gl: Área

en: Advanced
gl: Avanzado

en: General
gl: Xeral

en: Clear cache
gl: Limpar a caché
