Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: General
gu: સામાન્ય

en: City
gu: શહેર
