Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Region
he: איזור

en: Advanced
he: מתקדם

en: General
he: כללי

en: Clear cache
he: ניקוי מטמון

en: City
he: עיר
