Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Reset to defaults
hi: दोबारा से डीफॉल्ट में स्थापित करें।

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Advanced
hi: विकसित

en: General
hi: सामान्य

en: IP
hi: अंतरजाल संलेख

en: Clear cache
hi: कैश को साफ़ करें
