Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Region
hr: Regija

en: Advanced
hr: Napredno

en: General
hr: Općenito

en: Clear cache
hr: Isprazni priručnu memoriju
