Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Region
id: Wilayah

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: General
id: Umum

en: Clear cache
id: Bersihkan tembolokan

en: City
id: Kota
