Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Region
is: Svæði

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: General
is: Almennt

en: City
is: Borg
