Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Region
km: តំបន់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Clear cache
km: ជម្រះ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់
