Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)
