Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Region
ku: ناوچە

en: General
ku: گشتی

en: Clear cache
ku: حەشارگە پاکبکەوە
