Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Region
lt: Sritis

en: Advanced
lt: Papildomai

en: General
lt: Bendras

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: City
lt: Miestas
