Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Region
lv: Reģions

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: General
lv: Galvenie

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: City
lv: Pilsēta
