Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Advanced
oc: Avançat

en: Clear cache
oc: Neteja la memòria cache

en: City
oc: Vila
