Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: General
pl: Ogólne

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: City
pl: Miasto

en: District
pl: Dzielnica

en: Geolocation
pl: Geolokacja
