Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Reset to defaults
pt: Restaurar os valores predefinidos

en: Region
pt: Região

en: Advanced
pt: Avançado

en: General
pt: Geral

en: Clear cache
pt: Limpar a cache

en: City
pt: Município/Concelho
