Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Region
ro: Regiune

en: Advanced
ro: Avansat

en: Clear cache
ro: Golire cache

en: City
ro: Oraş/Sector
