Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Region
ru: Область

en: Advanced
ru: Расширенные

en: General
ru: Общий

en: Clear cache
ru: Очистить кэш

en: City
ru: Город
