Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: General
sk: Všeobecné

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: City
sk: Mesto
