Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Region
sl: Regija

en: General
sl: Splošno

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik
