Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Advanced
sv: Utökad

en: General
sv: Allmän

en: Clear cache
sv: Töm cache

en: City
sv: Stad

en: District
sv: Distrikt
