Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: General
th: ทั่วไป

en: Clear cache
th: ล้างแคช

en: City
th: จังหวัด

en: District
th: อำเภอ
