Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: General
ug: ئادەتتىكى
