Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Region
uk: Область

en: Advanced
uk: Розширені

en: General
uk: Загальне

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: City
uk: Місто

en: District
uk: Район

en: Geolocation
uk: Географічне становище
