Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Region
vi: Vùng

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: General
vi: Tổng quát

en: Clear cache
vi: Xóa bộ đệm

en: City
vi: Thành phố
