Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: General
cs: Obecné

en: Clear cache
cs: Vyčistit cache

en: City
cs: Město
