Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Region
eo: Regiono

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Clear cache
eo: Purigu kaŝmemoron

en: City
eo: Urbo
