Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Region
hu: Régió

en: Advanced
hu: Haladó

en: General
hu: Általános

en: Clear cache
hu: Gyorsítótár törlése

en: City
hu: Város
