Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Region
ja: リージョン

en: Advanced
ja: 高度

en: General
ja: 全般

en: Clear cache
ja: キャッシュをクリア

en: City
ja: 市区町村
