Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Advanced
jv: Mahir

en: General
jv: Umum

en: Clear cache
jv: Resikānā telih
