Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: General
ka: ზოგადი

en: Clear cache
ka: ქეშის გაწმენდა
