Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Region
nl: Gebied

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: General
nl: Algemeen

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: City
nl: Plaats

en: Geolocation
nl: Geolocatie
