Ipgeobase API (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Region
tr: Bölge

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: General
tr: Genel

en: Clear cache
tr: Önbelleği temizle

en: City
tr: Şehir
