IPstack (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང
