IPstack (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Configure
it: Configura

en: French
it: Francese

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese

en: Output format
it: Formato di output

en: German
it: Tedesco

en: Russian
it: Russo

en: IP address
it: Indirizzo IP
