IPstack (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: No data
mn: Мэдээлэлгүй

en: Configure
mn: Тохируулах

en: French
mn: Франц

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: German
mn: Герман

en: Russian
mn: Орос

en: IP address
mn: IP хаяг
