IPstack (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: French
pl: Francuski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: German
pl: Niemiecki

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: IP address
pl: Adres IP
