IPstack (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Test
pt: Teste

en: Configure
pt: Configurar

en: French
pt: Francês

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Japanese
pt: Japonês

en: Chinese
pt: Chinês

en: Output format
pt: Formato de saída

en: German
pt: Alemão

en: Russian
pt: Russo

en: IP address
pt: Endereço IP
