IPstack (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Test
ug: سىناق

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى
