Is Robot? (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Options
af: Opsies

en: Source
af: Bron
