Is Robot? (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Options
bg: Параметри

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Source
bg: Източник
