Is Robot? (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
