Is Robot? (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Options
ca: Opcions

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Source
ca: Font

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Machine Name
ca: Nom màquina
