Is Robot? (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Options
cs: Možnosti

en: Custom
cs: Vlastní

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Source
cs: Zdroj

en: Replace
cs: Nahradit

en: Machine Name
cs: Strojový název
