Is Robot? (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Custom
cy: Addasu

en: Replace
cy: Ailosod
