Is Robot? (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Options
da: Valg

en: Custom
da: Tilpasset

en: Source
da: Kilde

en: Replace
da: Erstat

en: Machine Name
da: Maskinnavn
