Is Robot? (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Options
el: Επιλογές

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Source
el: Πηγή

en: Replace
el: Αντικατάσταση
