Is Robot? (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Custom
eo: Propra
